معماری
خانه / اطلاعات عمومی / چه زمانی باید اقدام به سرویس و تعمیر پکیج کنیم؟

چه زمانی باید اقدام به سرویس و تعمیر پکیج کنیم؟

چکیده : امروزه سرویس و تعمیر پکیج بسیار مورد توجه دارندگان پکیج قرار گرفته است و به هنگام خرید پکیج به دنبال راهکار هایی جهت کاهش سرویس و تعمیر پکیج هستند

سرویس پکیج دیواری و چگونگی تعمیر آن

تعمیر و سرویس پکیج از مواردی است که بهتر است توسط یک متخصص در این زمینه انجام پذیرد. در حالت کلی نمی توان به طور شخصی در مورد تعمیر و سرویس پکیج تصمیم گرفت. ولی می توان با رعایت چندین مورد ساده ، نیاز پکیج را به سرویس و تعمیر کاهش داد.
1. سرویس پکیج چه زمانی باید انجام شود؟
افرادی که به خرید پکیج اقدام کرده اند باید بدانند که یکی از با اهمیت ترین مواردی که باید به آن بپردازند، سرویس و تعمیر پکیج می باشد. ولی اکثرا یا به این موضوع توجه نشان نمی دهد و یا هنگامی اقدام به سرویس پکیج می کند که مشکلی پیش بیاید. در حالت کلی بهترین راه برای جلوگیری از ایجاد مشکلات فراوان در پکیج، چک کردن یک بار آن در طول چند ماه توسط خودتان است که در صورت بروز هرگونه مشکلی در پکیج سریعا اقدام به رفع آن کنید. افرادی که به تازگی پکیج را خریداری کرده اند و یا مدت زمان زیادی از آخرین سرویس کامل پکیج نگذشته است، بهتر است برای تعمیر پکیج دوره های زمانی خاصی را مشخص کنند و توسط یک متخصص اقدام تعمیر پکیج به طور مرتب کنید. ولی اگر از کارکرد پکیج شما مدت زمان زیادی میگذرد حتما سرویس و تعمیر کامل پکیج را به یک متخصص در این زمینه بسپارید. برای این که بتوانید از ایجاد مشکلات زیاد در پکیج جلوگیری کنید، می بایستی قبل و در حین نصب پکیج نکاتی را رعایت کنید که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.
2. نکات مهم قبل از نصب پکیج
جهت اطمینان حاصل بهتر است قبل از نصب پکیج منزلتان به کنترل و آزمایش مواردی بپردازید که رعایت آنها تاثیر به سزایی در عمل کرد هر چه بهتر پکیج خواهند داشت و دیگر نیاز به تعمیر و سرویس پکیج به زودی پس از نصب نخواهد شد. این موارد به صورت زیر می باشند.
1- از اولین و اصلی ترین شرایط نصب پکیج می توان به گردش هوای کافی اشاره کرد که برای این منظور یا از دودکش استفاده می کنند و یا نصب پکیج در بالکن و تراس خواهد بود.
2- باید بدانید که آب منطقه شما از املاح فراوانی برخوردار است یا نه . در صورت سخت بودن آب می بایست توجه داشته باشید که هر چند یکبار به رسوب‌زدایی پکیج بپردازید.
3- هم برای کار کرد پکیج و هم از نظر ایمنی باید پیش از نصب پکیج عملکرد دودکش را بسنجیم.
4- برای جلوگیری از آسیب دیدن خود پکیج بهتر است پکیج در جای خود محکم نصب شود.
3. موارد مهم به هنگام نصب پکی
علاوه بر مواردی که پیش از نصب پکیج می تواند احتمال تعمیر و سرویس پکیج را کاهش دهند، نکات دیگری نیز وجود دارند که با رعایت آن ها نیاز به سرویس پکیج و در ادامه تعمیر به حداقل برسد..
1.حتما قبل از نصب پکیج به دلیل وجود گرد و غبار و خاک در درون لوله کشی، لوله ها را شستشو بدهید تا در آینده با رسوب گذاری در داخل لوله ها بر نخورید.
2.برای امنیت تان حتما توجه لازم را به کار ببرید که لوله کشی گاز از استانداردهای لازم برخوردار باشد و همچنین ایمنی لازم را داشته باشد.
3.رعایت ارتفاع مناسب برای دودکش ها به هنگام نصب اهمیت فراوانی دارد.
4. به دلیل وجود خاک و گرد و غبار در داخل لوله‌کشی حتما باید قبل از نصب پکیج درون لوله‌ها شستشو داده شود.
5. اطمینان حاصل شود لوله‌کشی گاز از ایمنی و استانداردهای لازم برخوردار باشد.
6. ارتفاع مناسبی برای دودکش رعایت شود.
7. هواگیری رادیاتور انجام گیرد.
8. لوله‌کشی آب گرم با واحدهای دیگر مشترک نباشد.
9. آزمایش لازم جهت اطمینان حاصل از نداشتن نشتی لوله‌کشی‌های رادیاتور و پکیج نشتی انجام شود

درباره ی Amirkabir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس