معماری
خانه / اخبار طبیعت / خشم و ترس با اقدام “غیرقابل اجرا” دولت ایالات متحده برای اخراج دانشجویان بین المللی که فقط کلاس های آنلاین می گذرانند ملاقات می کند

خشم و ترس با اقدام “غیرقابل اجرا” دولت ایالات متحده برای اخراج دانشجویان بین المللی که فقط کلاس های آنلاین می گذرانند ملاقات می کند

به عنوان مؤسسات در پاسخ به COVID-19 یادگیری حضوری را کاهش می دهند ، یک دستورالعمل فدرال دانشجویان را از خارج از کشور می خواهد که کلاس های دانشگاه را بگذرانند یا به خانه برگردند.

اقدام دولت آمریكا برای گرفتن ویزا از دانشجویان بین المللی كه مجبور به تغییر دستورالعمل های آنلاین هستند ، فقط در طول ترم آینده باعث سردرگمی و نگرانی گسترده ای در بین دانشجویان ، مؤسسات و اعضای هیئت علمی آنها شده است كه آنها را آموزش می دهند.

این بخشنامه ، که در تاریخ 6 ژوئیه توسط مهاجرت و اجرای گمرک ایالات متحده (ICE) اعلام شد ، می تواند صاحبان ویزاهای دانشگاهی F-1 – ویزای غیر مهاجرتی را که توسط دانشجویان مقطع دکترا و همچنین توسط دانشجویان فارغ التحصیلان استفاده می شود ، ممنوع کند. دستورالعمل دانشجویانی که در حال حاضر در ایالات متحده بودند و قصد داشتند تمام دوره های خود را بصورت آنلاین و به دلیل تبخال کورون ویروس انجام دهند ، که در بیشتر کشور بدتر می شود ، یا اخراج می شوند یا باید اقدامات دیگری انجام دهند ، مانند انتقال به دانشگاهی که طبق اطلاعیه ICE ، کلاسهای حضوری را ارائه می دهد.

از آنجا که دانشگاه های سراسر کشور در معرض خطر برگزاری کلاس های حضوری در هنگام همه گیری هستند ، تعداد فزاینده ای در حال حاضر قصد خود را برای انتقال همه دوره ها به صورت آنلاین اعلام کرده اند. طبق تاریخ 13 ژوئیه ، 9٪ از كل دانشگاههای آمریكا برنامه ریزی كرده بودند كه كاملاً مجازی عمل كنند ، و 29٪ دیگر مدل “هیبریدی” را در نظر گرفتند كه در آن بخش قابل توجهی از دستورالعمل ها به وب منتقل می شود. آموزش عالی.

بیش از 360،000 دانشجو بین المللی در ایالات متحده ویزاهای F-1 را در سال 2019 برگزار کردند. خدمات تحقیقاتی کنگره ، یک مؤسسه سیاست گذاری غیر حزبی که تحقیقات و تجزیه و تحلیل را برای اعضای کنگره و کارمندان آنها ارائه می دهد ، در سال 2019 گزارش داد که 44٪ از مقاطع دکترا در زمینه های علمی ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات در سال تحصیلی 2016-177 به دانشجویان بین المللی رفت.

تصمیمات سخت
در بیانیه ای ، انجمن بیوشیمی و بیولوژی شیمیایی آمریكایی (ASBMB) آمریكا هشدار داد كه این طرح می تواند “زندگی صدها هزار دانش آموز زحمت كش و با استعداد از خارج از كشور را زنده كند”. ASBMB می گوید كه این اقدام پیام واضح برای دانشجویان بین المللی ارسال می كند: “شما از اینجا استقبال نمی كنید ، صرف نظر از مشاركت شما در كشف و پیشرفت درمان ها ، روش های درمانی و فن آوری هایی كه باعث بهبود زندگی در سراسر جهان می شود.”

سوزان اورتگا ، رئیس شورای مدارس تحصیلات تکمیلی ایالات متحده (CGS) ، انجمنی مستقر در واشنگتن دی سی که نماینده حدود 500 دانشگاه در ایالات متحده ، کانادا و جاهای دیگر است ، این طرح را برای لغو ویزا غیرقابل اجرا می خواند. او می افزاید ، اعلام کرد این اقدام خیلی زود قبل از ترم آینده ، یک جدول زمانی غیرممکن را ایجاد می کند. اورتگا معتقد است که دانشجویان دکترا می توانند از دانشجویان بیشتری برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از طریق تحصیل مستقل و کار آزمایشگاهی برخوردار شوند ، اما خاطرنشان می کند که هنوز بلاتکلیفی بسیاری وجود دارد.

مجموعه: Coronavirus و مشاغل علمی
اعلامیه ICE در پی اعلامیه دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده در تاریخ 22 ژوئن مبنی بر اینکه ایالات متحده صدور روادید H-1B را که اغلب توسط اعضای هیئت علمی بین المللی و محققان فوق دکترا مورد استفاده قرار می گیرد ، متوقف می کند تا پایان سال.

اگر برنامه سلب روادیدهای F-1 دانش آموزانی که در کلاس های آنلاین حضور دارند ، اجرا شود ، اورتگا می گوید ، دانشجویان را در وضعیت بسیار دشواری قرار می دهد: آنها باید در برابر وضعیت مهاجرت خود ایمنی شخصی خود را وزن کنند. او می گوید: “دانش آموزان ، به ویژه آنهایی که شرایط بهداشتی و اساسی دارند ، با مشکل روبرو هستند. “چه آنها در پردیس بمانند و چه به خانه خود پرواز کنند ، آنها خطر می کنند.”

در 8 ژوئیه ، دانشگاه هاروارد و انستیتوی فناوری ماساچوست (MIT) ، هر دو در کمبریج ، دانشگاه شمال شرقی در بوستون ، ماساچوست ، و سیستم دانشگاه کالیفرنیا برای جلوگیری از این طرح شکایت کردند. دادخواست اولیه که توسط هاروارد و MIT مطرح شده است ، بسیاری از مضرات احتمالی این عمل را شرح داده و انگیزه دولت را زیر سوال برده است. “اثر – و شاید حتی هدف – ایجاد هرج و مرج هرچه بیشتر برای دانشگاه ها و دانشجویان بین المللی است.” این دعوی اظهار داشت كه هاروارد قبلاً اعلام كرده است كه قصد دارد ترم بعدی را بطور كامل آنلاین انجام دهد و MIT قصد دارد برای مدل هیبریدی كه در آن “سالمندان و تعداد محدودی از دانش آموزان دیگر كه نیازهای ویژه دارند” در دانشگاه مجاز باشد. علاوه بر این ، برنامه های تحصیلات تکمیلی در MIT “در ارائه آموزش آنلاین و حضوری” متفاوت خواهد بود.

در 13 ژوئیه ، 17 ایالت آمریكا و ولسوالی کلمبیا علیه این طرح به این دلیل كه قانون آیین دادرسی اداری را نقض می كند ، به این دلیل كه قانون آئین دادرسی اداری را نقض می كند ، طرح دعوی كردند. دادستان کل ماساچوست ، در بیانیه ای با این دادخواست ، گفت: “دولت ترامپ حتی تلاش نکرده است تا مبنای این قاعده بی معنی را توضیح دهد ، که مدارس را مجبور می کند بین ثبت نام دانش آموزان بین المللی خود و محافظت از سلامتی و ایمنی از بین بروند. پردیس های آنها. ” ICE به درخواست طبیعت برای اظهار نظر پاسخ نداد.

اورتگا می گوید CGS کاملاً از دادخواست حمایت می کند: “ما باید هر چه ممکن است برای بالا بردن کلاهبرداری انجام دهیم

درباره ی Amirkabir

همچنین ببینید

کلوزآپ یک سطح رقص با "آتش سوزی" را نشان می دهد.

کلوزآپ یک سطح رقص با “آتش سوزی” را نشان می دهد.

این تصویر – نزدیکترین خورشید که تاکنون گرفته شده است – تاج را که با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس